Spegel

294548

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld och skuren dekor, höjd 130x160 cm

Skador,

Speglar

Rum 6

Spegel

Budhistorik (6 bud)
1701756
6 400
1701752
6 000
1695711
1694617
1694574

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.