Tumlare silver

294547

TUMLARE, silver, Johan Pettersen, Söderhamn 1767, invändigt förgylld, kanten med bård, höjd 3, diameter 6 cm

Bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 26

Tumlare silver

Budhistorik (15 bud)
1701709
1 600
1701711
1701709
1 300
1701701
1701701
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.