Skinnsoffa och fåtölj 1960-tal

294543

SOFFA samt FÅTÖLJ, 1960-tal, cognacfärgat läder, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, smärre torrsprickor

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
1702145
1 700
1701546
1 600
1700765
1700762
950
1698431
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.