Skinnsoffa 1960-tal

294542

SOFFA, 3-sits, 1960-tal, cognacsfärgat läder, sitthöjd ca 42 cm

Brukkslitage, smärre torrsprickor

Rum 6

Skinnsoffa 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
1701691
1 600
1700732
1700731
1700730
1700729
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.