Stolar Vico Magistretti

294541

STOLAR, 6 st, "Gaudí", design Vico Magistretti för Artemide, Milano, Italien, 1960-tal, plast, märkta undertill, sitthöjd inkl avtagbar sittkudde ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 7

Stolar Vico Magistretti

Budhistorik (3 bud)

1690724
6 000
1689856
1688795

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.