Serveringsvagn

294537

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i bambu, rund skiva i klarglas, undre hyllplan klätt i naturfägrad textil, på hjul, höjd ca 55 (totalhöjd ca 70) skivans diameter ca 65 cm

Slitage, hjulen senare

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (13 bud)
1702089
1 300
1692589
1692589
1702087
950
1692589
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.