Matsalsgrupp i ek

294524

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1900-talets senare del, ek, sitsar klädda i djupröd textil, 2 iläggskivor, höjd 74, 130x85 total längd 200 cm

sprickor i stolar, bordsskivan med ytskador

Rum 5

Matsalsgrupp i ek

Budhistorik (1 bud)

1694515
2015-02-17 23:02:50

2015-02-22 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.