Oidentifierad konstnär, oljemålning, omkr 1800

294523

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1800): Landskap med kvarn, olja på duk, 89x104

Skador, lagningar, retuscher, slitage, duken ospänd

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Budhistorik (14 bud)
1702788
1 700
1702787
1 600
1702786
1702785
1 400
1702784
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.