Reinhold Norstedt oljemålning

294514

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): "Utsikt från Stockholms Djurgård närheten af Thorells villa", signerad och daterad Reinhold Norstedt 1897, olja på pannå, 29x27 cm

Med otydlig dedikation

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Reinhold Norstedt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1701622
900
1701621
850
1701620
1701618
750
1701617
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.