Åke Ericson fotografi

294506

ÅKE ERICSON (född 1962): "North Korea 2005", signerad, daterad och numrerad på bakstycket Åke Ericson 2006, 3/5, c-print, 68 x 100 cm
Bilden utsedd till Årets bästa utländska bild 2006

Konst, Fotografi

Rum 17

Åke Ericson fotografi

Budhistorik (6 bud)
1702480
10 000
1700961
8 000
1700323
7 800
1696534
7 600
1694650

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.