Soffbord, efter Noguchi

294501

SOFFBORD, underrede i svärtat trä, glasskiva, höjd ca 40 cm, ca 128x93 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
höjd ca 40 cm, ca 128x93 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Nybrogatan 32, Stockholm

Soffbord, efter Noguchi

Budhistorik (20 bud)
1696116
1 600
1701683
1696116
1 400
1701666
1 300
1696116

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.