Skrivbordsstol, "Kevi

294499

SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ,höj/sänkbar, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm

Repor, slitage

Rum 5

Skrivbordsstol,

Budhistorik (7 bud)
1702492
650
1702399
600
1702491
600
1702399
450
1698434

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.