Figurin Kina

294445

FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, stående Guanyin, höjd ca 38 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 24

Figurin Kina

Budhistorik

2015-02-21 kl 15:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.