Fat tenn

294443

FAT, tenn, 17/1800-tal, Stockholm, diameter 43 cm

Slitage, repor, bucklor

Diverse, Allmoge

Rum 3

Fat tenn

Budhistorik (9 bud)
1698962
1693885
1693885
950
1698377
900
1693885
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.