Fat tenn

294441

FAT, tenn, 1775, diameter ca 39 cm

Repor, bucklor, slitage

Diverse, Allmoge

Rum 3

Fat tenn

Budhistorik (12 bud)
1699245
1695454
750
1699244
750
1695454
700
1699243
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.