Skålfat tenn

294439

SKÅLFAT, tenn, 17/1800-tal, otydliga stämplar, diameter 41 cm

Lagningar, bucklor, slitage

Diverse, Allmoge

Rum 3

Skålfat tenn

Budhistorik (9 bud)
1699453
650
1698381
600
1698074
550
1695466
500
1698061
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.