Cylinderstop 1800-tal

294428

CYLINDERSTOP, 2 st, tenn, 1843 resp 1860, varav ett med gravyr "Drick bror", locken med medaljonger av Oscar I och Karl XIV Johan, vardera höjd ca 20 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, lagningar

Diverse, Inredning och husgeråd, Allmoge

Nybrogatan 32, Stockholm

Cylinderstop 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1700737
700
1700835
650
1700737
500
1698116
450
1698116

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.