Laila Prytz oljemålning

294424

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Afton", signerad, signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 73x60 cm, oramad

Rum 4

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1702805
2 600
1702811
2 400
1702805
1702808
1702805
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.