Krucifix omkring 1900

294416

KRUCIFIX, omkring 1900, skuret trä, höjd ca 56 cm

Skador, lagningar

Diverse

Monter 23

Krucifix omkring 1900

Budhistorik (12 bud)
1700529
850
1700699
1700529
750
1700225
700
1700225
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.