Salvador Dali färgetsning med glitter

294411

DALI, Salvador (1904-1989): Komposition, signerad Dali, S XXIII/L, färgetsning, 40,5x26 cm

Fack 15

Budhistorik (9 bud)
1699973
2 400
1689026
1689026
1 900
1687442
1 800
1689025
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.