Skulpturer i brons

294398

SKULPTURER, 2 st, 1800/1900-tal, troligen Thailand, förgylld brons, höjd 30-38 cm

Ytslitage och skador

Metall, Orientaliskt, Skulptur

Monter 23

Skulpturer i brons

Budhistorik (12 bud)
1699462
1 700
1698754
1 600
1697942
1698217
1697942

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.