Ljusstakar i empirestil

294394

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirestil, brons med spår av förgyllning, höjd 16.5 cm

Kompletterad pinjekotte, en ngt skev

Metall, Belysning

Monter 23

Ljusstakar i empirestil

Budhistorik (15 bud)
1699088
1696559
1696559
900
1692533
850
1696558

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.