Sekretär 1700-tal

294390

SEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, form av ursprungligen underdel till skåp, höjd 102, 111x54 cm

Skador, lösa delar till ben medföljer, senare lås

Rum 5

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
1699240
1 300
1699283
1699240
1699168
1699168
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.