Oidentifierad konstnär oljemålning

294389

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskiftet 1900, badande figurer vid flodstrand, olja på duk, otydligt signerad G Parre? 1896, ca 41 x 52 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
1699620
550
1700155
500
1699620
450
1700092
1699620

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.