Salongsbord 1800-tal

294386

SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, låda i sargen, rik träskuren dekor, på hjultrissor, höjd 76 diameter 108 cm

Ytslitage

Rum 7

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1700816
1700813
1700810
950
1700808
900
1700807
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.