Takarmatur Helena Tynell

294382

TAKARMATUR, 1970-tal, etikettmärkt design Helena Tynell, Handmade in Sweden by Flygsfors, polykromt glas, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 11

Takarmatur Helena Tynell

Budhistorik (10 bud)
1696200
900
1693145
850
1696198
1693145
750
1696197
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.