Handväska

294375

HANDVÄSKA, 1900-talets början, fäste i stål, läder, med pärlbroderier, höjd 18 cm

Slitage

Fashion, Väskor, accessoarer

Monter 23

Handväska

Budhistorik (4 bud)

1692143
450
1698060
1692143
1687879

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.