Kvinna vid öppen spis oljemålning

294372

A LANGFELD (18/1900-tal): Kvinna vid öppen spis, signerad A Langfeld, olja på duk, ca 25x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1699785
700
1699783
650
1699658
600
1699377
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.