Georges Braque litografi

294369

GEORGES BRAQUE (1882-1963): Komposition, signerad i stenen G Braque, litografi, ca 11 x 13 cm

Monter 25

Georges Braque litografi

Budhistorik (29 bud)
1699459
2 400
1698336
1699388
1698336
1699387
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.