Bernard Buffet etsning

294367

BERNARD BUFFET (1928-1999): Hamnbild med fyr, signerad Bernard Buffet, 91/100, etsning, ca 16 x 23 cm

Rum 6

Bernard Buffet etsning

Budhistorik (6 bud)
1688670
1689398
1 400
1688670
1 300
1688530
1688668

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.