Hariton Puschwagner serigrafi

294354

HARITON PUSCHWAGNER (född 1940): Stadsmotiv med figurer, signerad och daterad Puschwagner -80, 17/190, serigrafi, ca 38x55 cm

Fack 13

Hariton Puschwagner serigrafi
Budhistorik (36 bud)
1700596
7 800
1700594
7 600
1700593
7 400
1700590
7 200
1700586
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.