Ulf Wahlberg etsningar

294344

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, svit med fyra etsningar, 1981, signerade och numrerade Ulf Wahlberg, varierande numrering och format, upplaga 90; oramade

Rum 1

Ulf Wahlberg etsningar

Budhistorik (10 bud)
1699663
650
1700779
650
1699663
600
1699587
550
1698004
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.