Roald Hansen oljemålning

294335

ROALD HANSEN (född 1938): Blomsteräng med hus, monogramsignerad R H, olja på duk, 80 x 60 cm, oramad

Oramad

Rum 3

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1701050
5 000
1700519
4 800
1701046
4 800
1700519
4 600
1700543
4 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.