Stig Jonzon oljemålning

294325

STIG JONZON, (1913-87): Mctiv från kvarnen i Seferstad, Öland, signerad och daterad , olja på pannå, ca 10,5x41 cm

Fack 5

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1700432
700
1699966
650
1698853
600
1698688
550
1698852
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.