Byrå Karl Johan-stil

294321

BYRÅ, 1800-tal, Karl Johan-stil, mahognyfanér,
höjd 101, 93x53 cm

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta på Utlämningen

Rum 6

Byrå Karl Johan-stil

Budhistorik (9 bud)
1700579
2 400
1700564
1692435
1700555
1 900
1692435
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.