Anna Boberg oljemålning med kunglig proveniens

294320

BOBERG, Anna (1864-1935): "Vid Långholmskanalen", Stockholm, signerad A Boberg, olja på duk, ca 54x66 cm
PROVENIENS: Certifikat med kunglig proveniens medföljer, samt med etiketter á tergo

Certifikat finns att hämta i Utlämningen

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Budhistorik (7 bud)
1698331
1697803
1696808
2 800
1688820
1 600
1687824

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.