Jenny Nyström blandteknik

294316

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Porträtt med lagerkrans, monogramsignerad och daterad J.N. 95 , blandteknik på papper, ca 27x21 cm

Nålstick i marginalen,

Konst, Teckningar

Monter 26

Jenny Nyström blandteknik
Budhistorik (10 bud)
1700513
4 200
1698300
1700510
1698300
3 800
1700506
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.