Omega frackur

294308

OMEGA, fickur, stål, ca 1938, urtavla med arabiska siffror, breguetspiral, boett nr: 9759879, verk nr: 8914743, cal: 38.5l.t1, diameter ca 50 mm

Urtavla med fläckar och skador, glas med repor

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega frackur

Budhistorik (16 bud)
1706167
1702444
1706164
950
1702444
900
1706163
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.