Fällbord 1800-tal

294307

FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanérad i alrot, på tredelad fot, höjd ca 74, 88x89 cm

Sprickor och fanérskador

Rum 6

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1699239
1 300
1689536
1687986

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.