Reinhold Ljunggren färglitografi

294299

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterbäck, signerad R. Ljunggren, 49/150, färglitografi, ca 35 x 23 cm

Fack 2

Budhistorik (7 bud)
1700727
600
1700486
550
1700725
500
1700486
450
1700724

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.