Georg Suttner olja

294296

GEORG SUTTNER (1922-2014): Landskap, signerad Suttner, olja på duk, ca 22x18 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (15 bud)
1698266
1700362
1 900
1698266
1 800
1700360
1 700
1698266
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.