Georg Suttner

294295

GEORG SUTTNER (1922-2014): Berget, signerad Suttner, olja på duk, ca 15x22 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner

Budhistorik (5 bud)
1700463
1700462
900
1700413
1700381
1690506

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.