Georg Suttner

294292

GEORG SUTTNER (1922-2014): Grönt krus, signerad Suttner, olja på duk, ca 16x14 cm

Visas på begäran

Georg Suttner

Budhistorik (7 bud)
1699805
1698945
900
1690484
500
1690483
450
1690482

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.