Georg Suttner olja

294290

GEORG SUTTNER (1922-2014): Havsbild, signerad Suttner, olja på duk, ca 14x22 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (5 bud)
1700310
950
1698958
900
1690508
850
1689680
1689678
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.