Georg Suttner olja

294288

GEORG SUTTNER (1922-2014): Blått landskap, signerad Suttner, olja på duk, ca 17x17 cm

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (24 bud)
1700644
1 700
1700634
1 600
1699215
1700625
1699215
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.