Georg Suttner olja

294281

GEORG SUTTNER (1922-2014): "I väntan", olja på duk, ca 26x21 cm; oramad

Osignerad

Visas på begäran

Georg Suttner olja
Budhistorik (13 bud)
1700687
1698278
1700686
950
1698278
900
1700685
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.