Georg Suttner olja

294280

GEORG SUTTNER, (1922-2014): "Kustlandskap", signerad Suttner, olja på duk, ca 14x14 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (21 bud)
1699872
2 400
1699639
1699639
1 900
1699870
1 800
1699639
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.