Georg Suttner olja

294277

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Färjeläget", signerad Suttner, olja på duk, ca 24x20 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (7 bud)
1700409
1 300
1699776
1699410
1698271
1695726
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.