Georg Suttner

294276

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Ockra, Dalsland" , signerad Suttner, olja på duk, ca 22,5x23 cm; oramad

Smärre färgbortfall

Visas på begäran

Georg Suttner

Budhistorik (16 bud)
1699781
1700145
1699781
900
1700144
850
1699781

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.