Georg Suttner olja

294273

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Arne Isacsson undervisar", otydligt signerad Suttner, olja på duk, ca 26x18 cm; oramad

Visas på begäran

Georg Suttner olja

Budhistorik (18 bud)
1701033
1700915
1 400
1700785
1 300
1687726
1698297

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.